DIETY

Dieta Optymalna- Idealna dla każdego!!!

Zamawiasz  w pełni zbilansowane 5 posiłków, przygotowanych specjalnie dla Ciebie z najlepszych dostępnych produktów.

 W Diecie Optymalnej oprócz świeżych warzyw i owoców, znajdziesz pełnoziarniste produkty zbożowe, drób, wieprzowine,wołowine,nabiał , ryby, owoce morza oraz superfood.

Nasza Dieta dostępna jest w różnych wariantach kalorycznych, zależy od Ciebie czy chcesz zgubić zbędne kilogramy czy poprostu zdrowo i smacznie zjeść .

Dieta Vege - Idealna dla osób nie jedzących mięsa.

Dieta Vege przeznaczona dla osób które nie jedzą mięsa z powodów zdrowotnych lub z własnych przekonań.

 Składająca się z 5-u pełnowartościowych posiłków bogatych w mikroelementy ,witaminy oraz białka.

Dieta posiada pełen wachlarz warzyw i owoców, jest bogata w nabiał , produkty zbożowe oraz ryby i owoce morza.

Jeśli nie jesz ryb i owoców morza, możemy je wykluczyć z menu  specjalnie dla Ciebie. Przy zamówieniu  wystarczy  zaznaczyć bez ryb lub napisać do nas.

Dieta Vege dostępna jest w wielu wariantach kalorycznych. Zróżnicowane posiłki  przygotowane dla Ciebie smacznie, świeżo i zdrowo.

Dieta Sportowa - Idealna dla osób aktywnych fizycznie.

Dieta Sportowa  przygotowana specjalnie dla osób aktywnych fizycznie. Jest idealnym uzupełnieniem Twojego planu treningowego.

Składająca się z  5-u specjalnie przygotowanych dla Ciebie posiłków.  Bogatych w białka , witaminy, mikroelementy, tłuszcze oraz  węglowodany.

Dieta Sportowa jest opracowana w różnych wariantach kalorycznych. Przygotowania zarówno do budowania masy  mięśniowej jak i do redukcji jej.

Dieta bezglutenowa- Idealna dla osób nietolerujących glutenu.

Dieta bezglutenowa przygotowana dla osób  mających alergie lub nadwrażliwość na gluten.

Bogata w  kasze bezglutenowe, siemię lniane, nasiona chia, amarantusa, quiona oraz ryż. Ponadto w diecie znajdzie się mięso, ryby, owoce morza, nabiał oraz świeże owoce i warzywa.

Dieta dostępna w wielu kalorycznościach, pozwalająca utrzymać szczupłą sylwetkę lub poprawić funkcjonowanie organizmu. 

W dietach mogą występować śladowe ilości laktozy niezależne od nas.

Dieta bezlaktozowa - Idealna dla osób nieTolerujących laktozy.

Dieta bez laktozy jest dietą eliminacyjną. Przeznaczoną dla osób których organizm nie trawi cukru mlekowego.W diecie bezlaktozowej dostępne  są wyłącznie produkty bezlaktozowe oraz mleko roślinne.

Skomponowana dla Ciebie w kilku wariantach kalorycznych. Dieta składająca się z różnorodnych posiłków  bogatych w produkty zbożowe, mięso, ryby, owoce morza , produkty bezlaktozowe, świeżych warzyw i owoców.

W dietach mogą występować śladowe ilości laktozy niezależne od nas( przyprawy, wędliny).

Pakiet Wakacyjny- Idealny dla osob wypoczywających nad Bałykiem.

Posiłki przygotowane specjalnie dla pensjonatów , domów wczasowych, domków lub osób prywatnych które wypoczywają nad polskim Bałtykiem. Różne warianty dostępne w atrakcyjnej cenie.

W skład pakietu wchodzi śniadanie, obiad i kolacja. Istnieje możliwość zamówienia pojedynczych posiłków. Posiłki przygotowane z najwyższej jakości produktów, świeżych warzyw i owoców. 

Jeśli chcesz zająć się  wypoczynkiem i jak najwięcej czasu spędzić z rodziną to pakiet jest stworzony  właśnie dla Ciebie.

Pakiet Praca - Idealny dla osób zapracowanych.

Pakiet przeznaczony dla pracujących, składających się ze śniadania oraz obiadu. Przygotowany w wariancie 850 kcal. Posiłki zawsze przygotowane ze świeżych oraz zdrowych składników.

Pakiet indywidualny- Idealny na indywidualne potrzeby

Pakiet stworzony na indywidualne potrzeby klienta. Masz rocznice, komunie, urodziny, inną imprezę okolicznościową. Napisz do Nas co potrzebujesz, a My na pewno wycenimy i zrealizujemy Twoje zamówienie.